Kontakta din säljare

Kontakta gärna en av våra säljare direkt, du hittar deras kontaktuppgifter nedan.


Lars Karlsson
VD
Tel: 070-641 55 78

Camilla Boake
Ekonomi/Administration
Tel: 0171-855 63

Claes Gillberg
Säljare/Platschef Opelcenter
Tel: 0171-610 601

Fredrik Lagerqvist 
Säljare Opelcenter
Tel: 0171-610 603
fredrik@bilvalet.com

Leif Karlsson
Säljare
0171-85564
leif@bilvalet.com

Peter Dandemar
Säljare
0171-85565
peter@bilvalet.com

Thomas Hägg
Säljare
0171-85566
thomas@bilvalet.com

Stefan Stark
Säljare
0171-85567
stefan@bilvalet.com

Verkstad  
Bilvalet
0171-88550
verkstad@bilvalet.com

SsangYong Tivoli
Enköping

Vi säljer nya SsangYong Tivoli, en kompakt SUV som blivit en jättesuccé på alla de marknader där den introducerats. Förutom komforten, priset och kvaliteten är det möjligheten att själv välja kombinationer och utrustning som gör bilen så populär. Hur ser din drömbil ut?

SsangYong Tivoli Enköping

www.ssangyong.se

SsangYong Tivoli - en bil med många valmöjligheter

Tivoli är en kompakt och välplanerad SUV med mycket utrymme som passar perfekt som citybil och till längre färder. Du kan också själv vara med och planera din egen bil - SsangYong Tivoli är nämligen den bil i sin klass som har flest valmöjligheter - val man i vanliga fall får först till premiumbilar i helt andra prisklasser. Eller vad säger du om möjligheten att välja mellan till exempel

  • 2- eller 4-hjulsdrift
  • diesel- eller bensinmotor
  • manuell växellåda eller automatlåda
  • standard / sport / lyx?

Kontakta oss om SsangYong Tivoli i Enköping

Välkommen in till oss eller kontakta Bilvalet per mejl eller telefon.

Kontakta oss
 
Skicka!
Hur vill du finansiera din nya bil;
leasing eller avbetalning?

Läs mer
1078
1090
1091