Kontakta din säljare

Kontakta gärna en av våra säljare direkt, du hittar deras kontaktuppgifter nedan.


Lars Karlsson
VD
Tel: 070-641 55 78

Camilla Boake
Ekonomi/Administration
Tel: 0171-855 63

Claes Gillberg
Säljare/Platschef Opelcenter
Tel: 0171-610 601

Fredrik Lagerqvist 
Säljare Opelcenter
Tel: 0171-610 603
fredrik@bilvalet.com

Leif Karlsson
Säljare
0171-85564
leif@bilvalet.com

Peter Dandemar
Säljare
0171-85565
peter@bilvalet.com

Thomas Hägg
Säljare
0171-85566
thomas@bilvalet.com

Stefan Stark
Säljare
0171-85567
stefan@bilvalet.com

Verkstad  
Bilvalet
0171-88550
verkstad@bilvalet.com

SsangYong Actyon Sports
Enköping

Bilvalet säljer SsangYong Actyon Sports i Enköping, den bekväma och sportiga pickupen för upp till fem personer. Hur du vill utrusta din Actyon Sports väljer du själv - kom in till oss och prata bil!

SsangYong Actyon Sports Enköping

www.ssangyong.se

SsangYong Actyon Sports - aktiv och ung

Namnet Actyon Young är en blandning mellan orden "action" och "young", men passar så klart alla med en aktiv livsstil. På flaket kan du lasta stort och du kan dra släp på 2 500 kg. Bilen har en utmärkt prestanda tack vare en 360 Nm stark dieselmotor och sexväxlad automatlåda eller manuell växellåda. Du kan välja mellan 2WD eller 4WD.

Ladda ner broschyr om SsangYong Actyon Sports


Kontakta oss om SsangYong Actyon Sports i Enköping

Välkommen in till oss eller kontakta Bilvalet per mejl eller telefon.

Kontakta oss
 
Skicka!
Hur vill du finansiera din nya bil;
leasing eller avbetalning?

Läs mer
1078
1090
1095