Kontakta din säljare

Kontakta gärna en av våra säljare direkt, du hittar deras kontaktuppgifter nedan.


Lars Karlsson
VD
Tel: 070-641 55 78

Camilla Boake
Ekonomi/Administration
Tel: 0171-855 63

Claes Gillberg
Säljare/Platschef Opelcenter
Tel: 0171-610 601

Fredrik Lagerqvist 
Säljare Opelcenter
Tel: 0171-610 603
fredrik@bilvalet.com

Leif Karlsson
Säljare
0171-85564
leif@bilvalet.com

Peter Dandemar
Säljare
0171-85565
peter@bilvalet.com

Thomas Hägg
Säljare
0171-85566
thomas@bilvalet.com

Stefan Stark
Säljare
0171-85567
stefan@bilvalet.com

Verkstad  
Bilvalet
0171-88550
verkstad@bilvalet.com

Verkstad
Opel
0171-610 605

Fiat Doblò
Enköping

Fiat Doblò finns i många olika versioner och är utvecklad för dig som behöver en praktisk och robust transportbil för alla situationer. Vi säljer Fiat Doblò i Enköping - välkommen in!

Fiat Doblo Enköping, transportbil hos Bilvalet.

www.fiatprofessional.se/fiat-doblo

Fiat Doblò - många lösningar för att transportera ditt arbete

Fiat Foblò finns som
  • skåpbil
  • skåpbil Maxi
  • skåpbil med högt tak
  • skåpbil XL
  • skåpbil WorkUp med flak
  • Doblò Chassi med lastplan.

Kom in och prata med oss eller bläddra i broschyrerna nedan. Samtliga versioner är utrustade med stort lastutrymme.

Broschyr över Fiat Doblò skåpbil

Broschyr över Fiat Doblò Cargo med flak


Kontakta oss om Fiat Doblò i Enköping

Välkommen in till oss eller kontakta Bilvalet per mejl eller telefon.

Kontakta oss
 
Skicka!
Hur vill du finansiera din nya bil;
leasing eller avbetalning?

Läs mer
1071
1124
1114